Sprzedajemy Boksy Samochodowe, Bagażniki Rowerowe

Widzę że decyzja o zakupie boks została podjęta! Wybór na rynku jest ogromny. Przed zakupem warto zasięgnąć słowa u osób doświadczonych przez boksy :-).  Dotknij materiał z którego wytłoczono wieko (grubość płyty laminatu) oraz spód, porównaj rygle (plastik czy metal), zamki. Dopytaj o dostępność i cenę części zamiennych. Boks boksowi nie jest równy. Sprawdź czy dno spełnia odpowiednie warunki techniczne. Wiele pytań i wiele odpowiedzi.

W cenie zakupu boksa bagażnik złożymy i zamontujemy na twoim samochodzie. Przeszkolimy Cię z  zakresu konserwacji czy sposobów rozmieszczania ładunków w boksie, a najważniejsze jak właściwie umieścić boks na samochodzie aby jak najmniej świszczał a samochód spalał  najmniej paliwa. Oszczędność czasu, pieniędzy i słuchu ?

Przy kawie lub herbacie przedstawię różne rozwiązania. Jeżeli jednak decyzję chcesz odłożyć na później zapraszam do kilku artykułów zawartych w  darmowym poradniku po świecie bagażników i aktualnie stosowanych rozwiązaniach.

W zaciszu swego domu i komfortowych warunkach zdobądź wiedzę potrzebną do podjęcia decyzji.

Nic się nie dzieje jeżeli któraś część twojego bagażnika się zepsuje. Kupując boksy InterPack oraz Amos w GT otrzymasz 10lat gwarancji za dopłatą 200zł. Otrzymasz potwierdzenie posiadania gwarancji, którą możesz realizować w Raszynie. Po co się martwić!!! Części zamienne oraz naprawa w cenie wciągu 3 dni a jeżeli się da to na miejscu !! Hurra !!

Podane ceny detaliczne. Zapytaj co możemy zaproponować dla Ciebie!

Udanego Dnia

Po więcej informacji zapraszamy do siedziby lub do kontaktu telefonicznego 504 648 158

Cennik

Pozycja Cena

AMOS TRAVELPACK 400

950PLN

AMOS TRAVELPACK 440

1050PLN

InterPack Traxer 56

1499PLN

InterPack Traxer 66

1899PLN

InterPack Traxer 86

1999PLN

Platforma InterPack Trio

Platforma do transportu 3 rowerów. Listwa świetlna na 13PIN. Odchylana. Ładowność 45kg. Średnica ramy 25-80. Maksymalna średnica opony 2.35 Cala. Masa własna 18kg. Nie obsługuje rowerów elektrycznych.

1250PLN

Platforma InterPack Quattro

Platforma do transportu 4 rowerów. Listwa świetlna na 13PIN. Odchylana. Ładowność 60kg. Średnica ramy 25-80. Maksymalna średnica opony 2.35 Cala. Masa własna 22kg. Nie obsługuje rowerów elektrycznych.

1600PLN

Platforma InterPack Viking 2

Platforma do transportu 2 rowerów. Listwa świetlna na 13PIN. Odchylana. Ładowność 30kg. Średnica ramy 25-80. Maksymalna średnica opony 2.35 Cala. Masa własna18kg. Nie obsługuje rowerów elektrycznych.

1520PLN

Platforma InterPack Viking 3

Platforma do transportu 3 rowerów. Listwa świetlna na 13PIN. Odchylana. Ładowność 45kg. Średnica ramy 25-80. Maksymalna średnica opony 2.35 Cala. Masa własna 22kg. Nie obsługuje rowerów elektrycznych.

1750PLN

Uchwyt rowerowy Thule FreeRide 532

Uchwyt do transportu jednego roweru na dachu. Szybkie zapięcie uchwytu do bagażnika bazowego. Obsługuje ramy do 80mm. Montaż bez narzędzi. Rower zabezpieczony zamkiem. 299 to cena bagażnika w opakowaniu.

299/320PLN

Uchwyt Rowerowy Amos Tour

Uchwyt do transportu jednego roweru na dachu. Szybkie zapięcie roweru do uchwytu. Obsługuje ramy do 80mm. Montaż do belek bazowych przy pomocy narzędzi. Rower zabezpieczony zamkiem. 199 to cena bagażnika w opakowaniu.

199/230PLN

Zamontowanie Bagażnika na dachu

Posiadasz swój bagażnik? Nie masz czasu go składać i zamontować na samochodzie? Zrobimy to za Ciebie....

60PLN

Złożenie Uchwytu Rowerowego z Kartonu

Odebrałeś bagażnik ze sklepu i zastanawiasz się jak go zmontować? Pomożemy i zmontujemy go za Ciebie. Reszta montażu na samochodzie należy do Ciebie.

30PLN

Aktualne promocje

 • Wypożyczamy samonapinające łańcuchy na koła – Konig. 7dni/80zł, 14dni/120zł
 • Odważni podwajają rabaty.. A ty o ile jesteś w stanie zagrać ?
 • Z kartą stałego klienta odbierasz 10% rabatu na bagażniki!
 • Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 100pln!

Boksy Samochodowe AMOS

Dosyć świeża propozycja na Polskim rynku. Produkowane całkowicie w Polsce. Grubość płyty z której formowany jest spód oraz wieko wynosi 4mm co przy takiej grubości daje wysoką sztywność konstrukcji. Siłowniki sprężynowe ułatwiają podniesienie wieka, natomiast zamek 2 lub 3 ryglowy pewne zamknięcie w trakcie podróży. Mocowanie do belek bazowych za pomocą cybanta w kształcie L.

Prędkość maksymalna 130km/h. Obciążenie dna boksu: 60kg.

Boksy Samochodowe InterPack

Producent gości na Polskim rynku od wielu lat. Boksy wysokiej jakości, wykonane z dobrego tworzywa. Siłowniki sprężynowe podnoszące wieko. Szybki montaż do belek bazowych przy pomocy „szczypiec raka :-)”. Jakość na lata.

Zapytaj o ofertę dla klientów wypożyczalni
z kartą stałego klienta oraz z co najmniej
5-ma wypożyczeniami!

Zapytaj o produkt

  Aktualności

  • Platforma na hak Thule EuroWay 922

   Odchylana platforma na hak na 3rowery. Szukasz takowej do wypożyczenia? Zaglądnij do Raszyna. Chętnie odpowiemy na  pytania dotyczące widocznej platformy thule. Thule EuroWay 922 możesz wypożyczyć już w cenie 200zł/7dni …
  • Wypożyczalnia Bagażników Samochodowych Warszawa-Raszyn

   Cześć Bagażniki samochodowe montujemy w Raszynie, naszym głównym obszarem działalności jest Warszawa, Raszyn, Piaseczno itd… W czym możemy Ci pomóc? Czy w zabraniu nadprogramowej wakacyjnej torby, dzięki boksom samochodowym na …
  • Pielgrzymka Rowerowa - Przewóz Rowerów

   Pielgrzymki Rowerowe zazwyczaj odbieramy z Częstochowy. Przewozimy wówczas do 30 rowerów. 20 sztuk jedzie na przyczepie przystosowanej do załadunku 20 rowerów natomiast reszta ze złożoną kierownicą umieszczana jest w busie. …