Cześć. Widzę że szukasz możliwości połączenia się w grupę kilku osób aby skorzystać z możliwości zwiedzania Rzymu z licencjonowanym przewodnikiem..

Dobrze trafiłeś. Współpracujemy z licencjonowaną przewodniczką, która oprowadzi was po Rymie w języku Polskim.

Zbieramy grupę maksymalnie 10 osób. Koszt pzewodnika dzielicie na ilość osób w grupie. Rozliczacie się a miejscu w walucie euro. W przypadku zebrania się grupy 4 osób możliwa jest rezygnacja z przewodnika, a my zwracamy opłatę rezerwacyjną. W przypadku zebrania grupy 5 osób i więcej nie zwracamy opłaty rezerwacyjne a koszt przewodnika dzielony jest na 5 osób.

Wolne terminy widoczne są w terminarzu w prawym górnym rogu. Zapraszamy do skorzystania. Jeżeli proponowana wycieczka wymaga rezerwacji do muzeów zostaniecie o tym fakcie poinformowani mailowo na miesiąc wcześniej aby zakupić bilety w tym samym terminie  i godzinie.

Pamiętaj, że ceny naszych wycieczek nie zawierają biletów wstępu do muzeów, dlatego zaraz jak otrzymasz potwierdzenie o tym, że wycieczka się odbędzie (otrzymasz e-maila ze wszystkimi niezbędnymi informacjami takimi jak kontakt do przewodnika, miejsce i godzina spotkania itp),   prosimy Cię o rezerwacje biletów na następujących oficjalnych stronach:

# WATYKAN #

Bilet normalny 17€

Bilet ulgowy 8 €

Plus 5€ rezerwacja online

Dzieci do 6 roku życia za darmo 

Bilet zawiera wizytę w muzeach Watykańskich i Kaplicy Sykstyńskiej i można je rezerwować na 2 miesiące przed wizytą. 

https://tickets.museivaticani.va/home/calendar/visit/Biglietti-Musei

# KOLOSEUM, FORUM ROMANUM i PALATYN #

Rezerwacja biletów do Koloseum zaczyna się na miesiąc przed wizytą.

Istnieją różne rodzaje biletów:

Podstawowy 18€

Z wejściem na arenę 24€

Z wejściem na arenę i do podziemi Koloseum 24€ (tu konieczna jest rezerwacja biletu darmowego również dla przewodnika i wizyta jest dłuższa o jakieś 30-40 minut))

Niepełnoletni mają bilety za darmo, pomimo to wymagają one tez rezerwacji biletu darmowego i młodzi od 18 do 25 lat płacą 4€ i też muszą zarezerwować bilet online.

https://www.coopculture.it/en/tickets/index.html

Z pozdrowieniami

GustawTravel