• Zdarza się że złamiesz klucz w boksie i nie możesz go otworzyć? Czy da się wtedy otworzyć boks? Jest na to kilka sposobów i my je znamy, podeślij zdjęcia na biuro@gustawtravel lub przyjeżdżaj z boksem do siedziby. Wycenimy na miejscu i podamy czas naprawy. Jeżeli jednak klucze zgubiłeś permanentnie to nie smuć się, dobrze trafiłeś !

  • Wkładki zamka jesteśmy w stanie wymienić w każdym boksie. Pamiętaj jednak aby nigdy nie rozwiercać wkładek. Rozgrzewający się materiał uszkadza gniazdo w którym osadzona jest wkładka co w konsekwencji powoduje nie precyzyjne działanie mechanizmu po osadzeniu nowej wkładki lub wymaga wymiany obudowy wkładki.

  • Siłowniki boksów, niezależnie od marki, po kilku latach przestają trzymać uniesione wieko. Jest to strasznie irytujące przy załadunku. Niektóre siłowniki jesteśmy w stanie naprawić. Niestety większość  z nich musimy wymienić na nowe, gdyż są to odlewy. Na miejscu wycenimy koszt naprawy lub prześlij zdjęcia siłownika na biuro@gustawtravel.pl

  • Piaskujemy i malujemy szyny, które wzmacniają dno twojego boksu. To jest już grubsza sprawa i będzie wymagać minimum 7 dni pobytu twojego bagażnika w serwisie. Szyny możemy malować proszkowo lub cynkować.

  • Wykonamy również wymianę rygla czyli te wystające „cusie” z pokrywy czy gniazda rygla z szyną prowadzącą (to srebrne na bokach spodu twojego bagażnika).

  • Wymienimy również elektrykę w twojej platformie rowerowej na 13pin, tak abyś miał dostępne światła cofania oraz przeciwmgłowe.

Wszystkie usługi wykonywane są  w Raszynie. Tel. 504 648 158 lub biuro@gustawtravel.pl. Umów się przed przyjazdem z bagażnikiem!!!

Dajemy 12 miesięcy gwarancji na naprawę bagażnika dla prywatnego użytkownika oraz 6 miesięcy dla firmy. Jeżeli w tym czasie naprawiany element ulegnie uszkodzeniu to wymienimy go bez dodatkowych kosztów.

Czy wiesz że….

Twój stary i zniszczony bagażnik możemy odkupić od Ciebie! Również bagażnik, który zakupiłeś w naszym sklepie odkupimy z gwarancją ceny.  Tutaj mamy ofertę dla Ciebie…

Cennik

Usługa Cena
Malowanie szyn wzmacniających dno 250zł
Roznitowanie oraz zanitowanie boksu (30 nitów) 160zł
Wymiana Rozwierconej wkładki zamka 150zł
Wymian jednej wkładki zamka 100zł
Otwarcie bagażnika bez klucza 60 zł
Wymiana gniazda rygla 40zł
Dorobienie klucza po wyciągnięciu wkładki (1szt) 50zł
Wymiana siłownika 40 zł
Wymian rygla na wieku 30zł