Cześć

Widziałem już wiele pokiereszowanych bagażników. Najczęściej przywozicie boksy połamane na sklepieniu a na drugim miejscu uchwyty rowerowe.

Tak po prawdzie, można naprawić wszystkie bagażniki ale nie zawsze się to opłaci lub będzie ładnie wyglądać. Ceny części niestety są dość wysokie co w konsekwencji z robocizną może spowodować cenę naprawy zbliżoną do bagażnika nowego. W takim przypadku lepiej zostawić bagażnik w rozliczeniu i zakupić nowy.

W przypadku boksów samochodowych, mechanicznie możemy naprawić wszystko. W wielu przypadkach opieramy się na częściach z odzysku rzadziej na nowych. Zdarza się że dorabiamy swoje części lub dobieramy z innych bagażników.

Czy bagażniki warto naprawiać!

Myślę że odpowiedź brzmi, TAK. Nie generujesz śmieci! Dbasz o środowisko.

Czy używamy części oryginalnych!

TAK, w przypadku zakupu nowych lub z odzysku. W przypadku dorobienia części nie będą one oryginalne tylko rzemieślnicze.

Czy bagażnik po naprawie jest tak samo sprawny technicznie?

TAK, bagażnik po naprawie w naszym serwisie jest 100% sprawny technicznie jak w dniu zakupu nowego!

Czy dajemy gwarancję na naprawę bagażnika?

TAK, wszystkie bagażniki, które naprawiamy objęte są gwarancją 12 miesięcy dla użytkownika indywidualnego oraz 6 miesięcy dla firm.

A co po okresie gwarancji?

Prawdę mówiąc jeszcze nie mieliśmy przypadku zwrotu bagażnika po naprawie. Jeżeli jednak taka sytuacja by nastąpiła to sprawę rozwiążemy pozytywnie dla każdej ze stron.

Czy kleimy (spawamy) boksy?

Na ten moment nie kleimy boksów gdyż strasznie brzydko wyglądają po naprawie.

Kontakt z serwisem bagażników

Przed przyjazdem z bagażnikiem umów się telefonicznie 504 648 158 lub biuro@gustawtravel.pl

Cennik naprawy bagażników….